این مقاله به یکی از چالش‌هایی که استفاده کنندگان از سامانه‌های ارسال پیامک انبوه، با آن روبرو هستند یعنی قیمت خرید و تعرفه ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی می‌پردازد. اگر شما هم از استفاده کنندگان سامانه (پنل) ‌های ارسال پیام کوتاه هستید و یا قصد خرید یک پنل اس ام اس (پیام کوتاه) را دارید با ما همراه شوید تا هر آنچه در رابطه با تعرفه ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی و قیمت خرید پنل (سامانه) ارسال پیام کوتاه انبوه نیاز دارید به شما بگوییم.

بگذارید برای شفافیت بیشتر موضوع قبل از صحبت در رابطه با تعرفه ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی در ابتدا نیازهای شما برای راه‌اندازی یک پنل ارسال پیام کوتاه انبوه را بگوییم.

راه‌اندازی پنل ارسال پیام کوتاه انبوه مانند راه اندازی یک گوشی موبایل برای ارسال پیام کوتاه است. شما برای ارسال پیام کوتاه با تلفن همراه به یک خط تلفن همراه،  شارژ یا اعتبار برای خط تلفن و یک تلفن همراه با قابلیت ارسال پیام کوتاه نیاز دارید. برای راه‌اندازی و استفاده از یک پنل (سامانه) ارسال پیام کوتاه انبوه شما به موارد زیر نیاز دارید:

1. خرید یک خط پیامک یا شماره پیامکی

2. خرید نرم‌افزار یا پنلی برای مدیریت و ارسال پیام‌ها

3. خرید شارژ برای ارسال پیام کوتاه انبوه

خرید خطوط پیامک انبوه یا شماره پیامکی

خط پیامک یا شماره پیامکی همان شماره تلفنی است که پیام به وسیله آن برای مخاطبین شما ارسال می‌شود. این خطوط مانند خطوط تلفن همراه معمولی براساس سرشماره (عددی که شماره با آن آغاز می‌شود)، تعداد ارقام شماره و میزان رند بودن شماره قیمت‌گذاری می‌شوند. جدول تعرفه و قیمت خرید خطوط پیامکی شرکت رهیاب پیام گستران به شرح زیر است:

قیمت و تعرفه فروش شماره‌های انحصاری برای ارسال پیام کوتاه انبوه

قیمت فروش شماره‌های اختصاصی خطوط ارسال پیامک انبوه
قیمت فروش شماره_های سفارشی 50001 و 50009
قیمت فروش شماره‌های ثابت ارسال پیامک انبوه

به قیمت‌های فوق 9% ارزش افزوده اضافه می‌شود.

خرید نرم‌افزاری یا پنل برای مدیریت و ارسال پیام‌ کوتاه انبوه

پس از خرید خط ارسال پیامک انبوه شما به یک نرم افزار یا پنل برای ارسال پیام کوتاه‌های تبلیغاتی یا خدماتی نیاز دارید. پنل مدیریت و ارسال پیام کوتاه انبوه این امکان را به شما می‌دهد که پیام را براساس سلیقه و نیاز خود تنظیم کنید و به مخاطبان ارسال کنید.

برای مثال فرض کنید شما یک فروشگاه اینترنتی دارید و می‌خواهید پس از هر خرید محصول، یک پیام کوتاه برای تشکر از خرید و اعلام زمان تحویل محصول برای مشتری ارسال کنید.

آیا باید به هر کدام از مشتریان به صورت مجزا یک پیام کوتاه ارسال کنید؟ چند نفر نیرو برای این کار باید استخدام کنید؟ میزان خطای اپراتورها در تایپ پیام کوتاه و ارسال چقدر است؟ اگر محصولی در نیمه شب خریداری شد چه کسی پیام کوتاه را ارسال کند؟ و …

پاسخ همه‌ی سوالات بالا و بسیاری از سوالات دیگر یک چیز است: «پنل (سامانه) و نرم‌افزار ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی و خدماتی»

با توجه به اینکه استفاده از سامانه‌های ارسال پیامک انبوه دارای مزایای بسیار زیادی هستند ما در مقاله «مزایای استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه» به صورت کامل مزایای استفاده از این سامانه‌ها را برای شما شرح داده‌ایم.

قیمت پنل و نرم‌افزار ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی و خدماتی

قیمت نرم‌افزار ارسال پیامک انبوه شرکت رهیاب پیام گستران

لازم به ذکر است که به مبالغ جدول بالا 9درصد مالیات بر ارزش افزوده و به ازای هر پیامک 10 ریال بابت عوارض موضوع قانون مصوب مجلس اضافه و دریافت می‌شود.

همانطور که مشاهده می‌کنید در جدول بالا چند ردیف با چند قیمت متفاوت وجود دارد که نشان از تفاوت در نرم‌افزارهای ارایه شده دارد. هر کدام از نرم‌افزارهای ارائه شده که در جدول بالا ذکر شده است ویژگی‌های مختص به خود را دارند. برای مطالعه و بررسی جزئیات هر کدام از پنل‌ها‌ی ارائه شده به صفحه «فروش سامانه و پنل ارسال پیامک رهیاب پیام گستران» رجوع کنید.

شما با خرید یک پنل ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی و خدماتی می‌توانید یک قالب و متن پیام کوتاه را به صورت پیش فرض تنظیم کنید تا پس از خرید محصول به صورت خودکار برای مشتری ارسال شود. برای مثال شما متنی مطابق زیر در پنل تنظیم می‌کنید تا پس از خرید محصول برای مشتری ارسال شود.

مشتری عزیز …

از اینکه فروشگاه ما را برای خرید انتخاب کرده‌اید کمال تشکر و قدردانی را داریم. محصول شما ظرف 48 ساعت آینده به دستتان خواهند رسید.

با اتصال پنل به وب سایت شما از طریق وب سرویس (API) این قابلیت وجود دارد که نام مشتری به صورت خودکار به جای نقطه چین قرار گیرد. این تنها یکی از مزایای پنل (سامانه) ‌های ارسال پیام کوتاه انبوه شرکت رهیاب پیام گستران است.

اگر علاقمند به مطالعه در رابطه با روش‌های موثر ارسال پیامک انبوه هستید می‌توانید مقاله «بهترین روش‌های ارسال پیامک انبوه» را مطالعه کنید.

خرید شارژ برای خط پیام کوتاه انبوه

خرید شارژ برای ارسال پیام کوتاه انبوه مشابه خرید شارژ برای تلفن همراه است. یعنی شما برای ارسال هر پیامک باید تعرفه و هزینه ارسال پیامک را پرداخت نمایید. اما قیمت و تعرفه ارسال این نوع پیام کوتاه‌ کمی متفاوت است. یعنی بر اساس اینکه خطی که پیام کوتاه از آن ارسال می‌شود دارای چه پیش شماره‌ای (شماره ابتدای آن) است و تعداد پیام ارسالی چه تعداد است قیمت‌ها متفاوت است.

جدول لیست قیمت و تعرفه ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی و خدماتی به شرح زیر است.

تعرفه شارژ خطوط ارسال پیامک انبوه شرکت رهیاب پیام گستران

لازم به ذکر است که به مبالغ جدول بالا 9درصد مالیات بر ارزش افزوده و به ازای هر پیامک 10 ریال بابت عوارض موضوع قانون مصوب مجلس اضافه و دریافت می‌شود.
ارسال پیام کوتاه انبوه بدون خرید خط، نرم‌افزار و پنل ارسال پیام کوتاه
یکی از سوالات پرتکرار این است که اگر ما بخواهیم تنها یک بار و یا چند بار محدود پیام کوتاه انبوه ارسال کنیم باید هزینه خرید خط ارسال پیام کوتاه انبوه، هزینه خرید نرم‌افزار و پنل ارسال پیام کوتاه انبوه و هزینه شارژ را پرداخت کنیم؟
پاسخ خیر است. یکی از مزایایی که شرکت رهیاب پیام گستران برای مشتریان خود در نظر گرفته است این است که آن‌ها می‌توانند بدون خرید نرم‌افزار و پنل ارسال پیام کوتاه انبوه پیام‌های تبلیغاتی و خدماتی خود را برای مخاطبان و مشتریان ارسال کنند و تنها هزینه ارسال را پرداخت نمایند. لیست قیمت ارسال پیام کوتاه انبوه بدون خرید خط، نرم افزار و پنل ارسال پیام کوتاه انبوه به شرح زیر است.

تعرفه ارسال پیام کوتاه انبوه بدون خرید خط و نرم‌افزار

تعرفه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بدون خط اختصاصی

لازم به ذکر است که به مبالغ جدول بالا 9درصد مالیات بر ارزش افزوده و به ازای هر پیامک 10 ریال بابت عوارض موضوع قانون مصوب مجلس اضافه و دریافت می‌شود.

تفاوت قیمت ارسال پیام کوتاه انبوه تبلیغاتی و خدماتی

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که آیا قیمت پیام کوتاه تبلیغاتی با خدماتی متفاوت است؟ پاسخ واضح این سوال خیر است. بین هزینه ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی و خدماتی تفاوتی وجود ندارد.

اگر علاقه‌مند به کسب اطلاعات در رابطه با تفاوت پیام کوتاه تبلیغاتی و خدماتی هستید مطالعه مقاله «تفاوت پیام کوتاه تبلیغاتی و خدماتی» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امید داریم که با این مقاله پاسخ سوالات شما در رابطه قیمت و تعرفه ارسال پیامک (پیام کوتاه) انبوه تبلیغاتی و خدماتی را داده باشیم. اما اگر همچنان سوالاتی در ذهن شما باقی مانده است که پاسخ آن‌ها را در این مقاله بدست نیاوردید همکاران ما در بخش پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

اگر قصد خرید سامانه‌ ارسال پیامک انبوه را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه انبوه مقاله «10 روش برای جمع آوری بانک اطلاعاتی ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی» را مطالعه کنید.