چارسوق - خرید از آمازون

معرفی شرکت تیوان ارتباط کیش – مجموعه چارسوق

با پیشرفت‌های روز افزون دنیا در حوزه تکنولوژی و  فناوری اطلاعات (IT)، زندگی ما هم دستخوش تغییراتی شده است و همگام شدن با این تغییرات هر روز بیش از پیش لازم و ضروری می‌شود. یکی از این تغییرات نیاز به بروز بودن و خرید محصولاتی است که در سراسر دنیا عرضه می‌شود.
در این راستا، چارسوق با هدف صرفه‌جویی در زمان، هزینه، انرژی و همچنین رفع موانع موجود در انجام خریدهای بین‌المللی برای هموطنان عزیزمان دست به کار شد و از سال ۱۳۹۴ به عنوان کارگزار خرید از سایت‌های فروشگاهی موجود در سراسر دنیا فعالیت خود را آغاز کرد.
با توجه به تحریم‌ها و محدودیت‌های ورود کالا به ایران، تیم چارسوق شما را یاری می‌کند تا به آسان‌ترین شیوه ممکن از سایت‌های بین‌المللی، کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید. گروه چارسوق با تهیه کالا از سرتاسر دنیا و خرید از وبسایت های بین‌المللی مانند Amazon, eBay, Etsy و موارد مشابه دیگر، سعی در رفع نیاز افراد حقیقی، نهادها و سازمان‌ها در خرید محصول از سراسر دنیا دارد.
دفاتر چارسوق در کشورهای آمریکا، کانادا، انگلیس،‌ چین،‌ امارات متحده عربی و ترکیه مستقر هستند و آماده‌اند تا با وجود تحریم‌های موجود، بهترین و سریع‌ترین خدمات را به خریداران ایرانی ارائه کنند.
برای خرید کالا از وب سایت‌های دنیا فقط کافیست شما اطلاعات کالا یا تجهیزاتی که مد نظر دارید را در سایت چارسوق درج کنید تا مراحل خرید انجام شود و کالا در کمترین زمان ممکن به صورت رایگان برای شما ارسال شود.

راه‌های ارتباطی

  • وب سایت: https://charsooq.com
  • ایمیل: info@charsooq.com
  • آدرس: تهران، خیابان شیراز جنوبی، خیابان آقاعلیخانی، بخش اداری مجتمع تجاری ونک پارک، بال شرقی، طبقه ۲، واحد ۵
  • تلفن تماس : 02188618016