دات نت نیوک
X

محتوا پرداز پارسه

معرفی شرکت محتوا پرداز پارسه
 
این شرکت ارائه کلیه خدمات تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات و اجرای پروژه‌های اتوماسیون و به طور کل انجام خدمات نرم افزاری غیر رسانه‌ای، نصب و راه‌اندازی، تعمیر و نگهداری هرگونه سخت افزار و طراحی و اجرای پروژه، راه‌اندازی شبکه‌های داخلی، برخورداری شبکه‌های محل و برخورداری از خدمات شبکه‌های داخل و بین المللی، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های اداری و تجهیزات ارتباطی بدون کاغذ، واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، تخلیه خدمات مربوط به ارائه گزارش‌های رایانه‌ای، انتقال دانش فن، اخذ وام از مؤسسات و بانک‌های دولتی و خارجی، اطلاع رسانی از طریق سیستم‌های مخابراتی جی پی آر اس، ارائه نرم‌ افزارهای غیر رسانه‌ای مذکور، کلیه امور بازاریابی مجاز و غیر هرمی و غیر شبکه‌ای و شرکت در مناقصه‌ها و مزایده‌ها و عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی، اخذ نمایندگی از شرکت‌های داخلی و خارجی، صادرات و واردات کالاها و خدمات مجاز و اعطای نمایندگی خدمات و کالاها به اشخاص حقیقی و حقوقی. 

شرکت محتوا پرداز پارسه با ارائه نرم افزارهای خاص جهت تولید خدمات ارزش افزوده در بسترهای حامل و برخط نوشتاری، شنیداری و دیداری، جهت افزایش دانش و آگاهی افراد جامعه ارائه خدمات می‌دهد.

معرفی خدمات شرکت محتوا پرداز پارسه 
تولید محتوا
یکی از فعالیت‌های شرکت محتوا پرداز پارسه کنترل کیفی محتوای سرویس‌های پیامکی است، این کار با هدف ارائه محتوا با کیفیت مطلوب به منظور تامین نیازها و منافع مادی و معنوی مخاطب می‌باشد.
خدمات پشتیبانی
پشتیبانی مداوم از ویژگی‌های نرم افزار با کیفیت و نیز لازمه بقای آن است، از این‌رو متخصصین مجرب محتوا پرداز پارسه پاسخگوی کلیه مشکلات و سوالات فنی مشتریان می‌باشند.
خدمات ارزش افزوده
محتوا پرداز پارسه همچنین یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات ارزش افزوده تلفن همراه Value Added Services  و یا به اختصار VAS ، می‌باشد.
سامانه پیامک
در راستای ارائه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه محتوا پرداز پارسه پذیرای ایده‌های مختلف به منظور معرفی و راه اندازی سرویس جدید برای کسب و کار شما می‌باشد.
طراحی و تولید


شرکت محتوا پرداز پارسه امکانات ویژه را در قالب آزمایشگاه برای کاربران و نمایندگان خود فراهم کرده است: 

۱. امکان طراحی قالب اختصاصی ( ویژه نمایندگان )
۲. امکان استفاده از ماژول “بازیابی رمز عبور” در سایت خودتان ( ویژه نمایندگان )
۳. امکان استفاده از وب سرویس جهت اتصال پیامک به سایت یا نرم افزار اختصاصی خودتان ( ویژه تمامی کاربران )
۴. امکان استفاده از ماژول “ثبت نام آنلاین” در سایت خودتان ( ویژه نمایندگان )
۵. امکان استفاده از ماژول “فرم ورود”در سایت خودتان ( ویژه نمایندگان )
۶. امکان ارسال از طریق HTTP  (ویژه تمامی کاربران )

تماس با محتوا پرداز پارسه




مزکز تماس : ۶۷ ۵۶ ۰۳ ۸۸ (۲۱ ۹۸+)

پست الکترونیک : info@parsehcp.ir

آدرس : تهران، خیابان شیراز جنوبی، بلواز آقا علیخانی، شماره ۵۸، طبفه ۵، واحد ۸

  وب سایت : http://www.parsehcp.com